Skip to content

Studentský Velehrad 2014

7.5.2014 18:00 - 11.5.2014 15:00

Zveme Vás na celostátní setkání vysokoškoláků na Velehradě, které se uskuteční 7. – 11. 5. 2014. Nosným tématem akce jsou Limity s podtitulem Poznej. Přijmi. Překonej. Můžete se těšit na široké spektrum zajímavých hostů (mj. Elias Vella, Andreas Boppart, Max Kašparů, Marek Orko Vácha, Kateřina Lachmanová, Jana Ungerová ad.), diskuze, mše svaté s biskupy, setkání s přáteli a překonávání svých limitů. Na akci je nutno předem se registrovat a kapacity nejsou neomezené. Využijte speciální možnosti registrace do konce března za sníženou cenu! Veškeré informce se dozvíte na stránkách studentskyvelehrad.cz nebo na facebooku https://www.facebook.com/studentskyvelehrad.


Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software