Skip to content

HLEDÁME Pečovatele na Manželská setkání

2.7.2016 - 9.7.2016

Křesťanské sdružení mladých lidí pořádá letní Manželská setkání, která mají za cíl obnovit a prohloubit partnerské a rodičovské vztahy. Souběžně s Manželskými setkáními se rozvíjí aktivita mladých dobrovolníků tzv. pečovatelů. Přibližně  50 až 60 mládežníků z celé Moravy se sjíždí a během programu pro rodiče zajišťují dopolední a odpolední hlídání dětí ve věku 0-15 let. Ve zbylém čase mají tito pečovatelé svůj program – od duchovního, přes akční hry až po sport.

Akce probíhá 2-9. července v Kroměříži. Ubytování a strava je zdarma.

Pokud máš 18 a víc let, kladný vztah k dětem, chceš zapadnout do party mladých lidí, připojit ruku k dílu, které má smysl neváhej a přijeď. Více informací na mailu ms.jako@email.cz

Ondřej Ponížil 775 446 840

Karolína Brumovská 774 623 665


Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software