Skip to content

Ohlášky pro další týden!

19.10.2017 - 24.10.2017

Máme pro vás další porci informací, které by pro vás mohly být užitečné!

Příští úterý (24.10.) nás čeká přednáška otce Pavla Marka z nedaleké porubské farnosti. Bude vykládat o tom, jak mluvit s nevěřícími o Bohu, jak odpovídat na jejich nejrůznější otázky. Součástí bude také diskuze, do které se budeme moci všichni zapojit. Mše začíná v 19:00, schola začíná trénovat již v 18:00. Adorace bude od 18:30.

Zapisujte si intence! Je spousta možností, jak se přimlouvat a jedním je konkrétní úmysl při studentské mši. Pokud by chtěl kdokoliv využít tuto možnost, tak se zapište u předsedkyně Terky či u našeho otce Tomáše.

Výlet na Lysou horu! V neděli 22.10. pojedeme na VKH výlet na nejvyšší horu v blízkých Beskydech. Pro více informací sleduj náš web či FB.

Pozor! Máme datu plesu. Ples bude 6.4.2018!!! Těšme se společně!


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software