Skip to content

Ohlášky pro tento týden!

12.10.2017 - 17.10.2017

Máme pro vás další porci informací, které by pro vás mohly být užitečné!

Příští úterý (17.10.) nás čeká představení našeho nového studentského kaplana o. Tomáše Čirže s názvem Královna v šatu popelky aneb co je to teologie. Bude vykládat o sobě, svých studiích a zasvětí nás do teologie, kterou studoval. Mše začíná v 19:00, schola začíná trénovat již v 18:00. Adorace bude od 18:30.

Zapisujte si intence! Je spousta možností, jak se přimlouvat a jedním je konkrétní úmysl při studentské mši. Pokud by chtěl kdokoliv využít tuto možnost, tak se zapište u předsedkyně Terky či u našeho otce Tomáše.

Výlet na Lysou horu! V neděli 22.10. pojedeme na VKH výlet na nejvyšší horu v blízkých Beskydech. Pro více informací sleduj náš web či FB.


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software