Skip to content

Otec se představuje!

12.10.2017 - 17.10.2017

Máme nového studentského kaplana! Ale to už asi povětšinou víte. Ale co něm vlastně víme? Máš jedinečnou šanci to napravit a to teď v úterý(17.10.), kdy se bude po studentské mši otec krátce představí. Připravil si pro nás přednášku s názvem Královna v šatech popelky aneb co je teologie. Popovídá nám o sobě, o svých studiích i o teologii, kterou studoval. Tak se na vás těšíme my, ale také náš otec! Pojďme ho poznat! Ale nezapomínejme na mši, která tady je pro vás už od sedmé hodiny večerní. A přijďte klidně dřív, protože od 18:30 bude v kostele vystavena Nejsvětější Svátost oltářní a kdyby jste šli kolem pustkoveckého kostela už kolem šesté a zrovna si budete pobrukovat, tak se přidejte ke schóle a broukejte si nahlas!


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software