Skip to content

VKH Ostrava Táhne na Lysou! (Aktualizované)

12.10.2017 - 21.10.2017

Zatni svaly, vypni hruď a kráčej vzhůru! Společně! Nech se pozvat a přidej se k jedinečné události VKH Ostrava. Všichni víme, že víkendy jsou ideální možnost, jak si vyrazit někam, kde se běžně přes týden nedostaneme, tak pojď Lysá čeká! A my taky!

AKTUALIZACE !!!  Hej, Hej, Hej! Už se nám to blíží! Mažte klouby, mažte chleby a namažte si i boty! Počasí na „Královně Beskyd“ bývá vždy nevypočitatelné! A ještě jedna rada, dojděte minimálně deset minut před odjezdem vlaku, ať se může koupit společný lístek. Těšíme se! Horám ZDAR!

Základní info:

Neděle 22.10.
Budeme odjíždět vlakem v 8:51 z Ostrava hl.n.
do Ostravice kde bychom měli být v 9:56.

Klidně se můžete přidávat i po cestě.

Těšíme se na Vás!


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software