Skip to content

Pavel Helan (ne)jen pro VKH Ostrava!

5.12.2017 20:00 - 22:00

K někomu chodí na začátku prosince sv. Mikuláš, ale na VKH dojde Pavel Helan! Brněnský písničkář zahraje speciální koncert pro Vysokoškolské katolické hnutí Ostrava při příležitosti vydání nového alba. Koncert proběhne od 20:00 po studentské mši svaté (od 19:00) v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Ostravě – Pustkovci.

Vstupné je dobrovolné!

Pavel Helan navštěvoval v poslední době naše studentské mše a nejednou se připojil i přímo do našeho společenství. Proto jsem se domluvili, že nám s radostí a elánem jemu vlastním, zahraje koncert pro VKH Ostrava. Nicméně zván je každý, kdo má rád Pavla Helana a jeho písně.

Těšíme se na vás.

Vaše VKH Ostrava

Pavel Helan na VKH Ostrava


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software