Skip to content

Morální dilema, to je, oč tu běží?

13.2.2018 19:00 - 21:00

Krizové situace číhají za každým druhý rohem. To je jasná věc. Ale jak bychom se zachovali? Zbaběle? Odvážně? Sobecky? Přijď si to otestovat, popřípadě nacvičit v úterý na VéKáHáčko! Dostaneme se do nejrůznějších útrap a společně se z nich pokusíme dostat. Jak se říká, co se v mládí naučíš, ve stáří jako bys našel!

To vše nás, ale čeká až po Studentské mši svaté, která začíná hodinu před osmou hodinou. Od šesté hodiny jste zváni do scholy a od půl sedmé je pro vás otevřen kostel, kde je možnost tiché adorace či zpovědi. To vše na tebe v úterý čeká, tak odstratuj nový semestr s námi!

 

Těšíme se na tebe.

VKH Ostrava


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software