Skip to content

Sedm vektorů rozvoje mladého člověka by Josef Stuchlý

17.4.2018 19:00 - 21:00

Po plesovém juchání a radování, po chválách a duchovnu je čas na pořádnou a výživnou promluvu do našich duší. Pozvali jsme proto jezuitu Josefa Stuchlého, který je představený České provincie Tovaryšstva Ježíšova (čti jezuitů). O. Josef prošel v životě nejrůznějšími etapami, kdy studoval strojařinu u nás na VŠB, teologii v Dublinu či Londýně a stihl také dva roky studia psychologie v Bostonu. Ale co nás bude zajímat snad nejvíce, je jeho působení u brněnského VKH coby studentský kaplan. Tento ostravsky rodák toho prošel hodně, tak neváhejte a dojděte už na 19 hodin na mši, kterou povede právě o. Josef. Následovat bude velmi podnětná a zajímavá přednáška Sedm vektorů rozvoje mladého člověka. Jste srdečně zvaní.

Pokud budete chtít o. Josefa poctit zpěvem, schola začíná v 18:00. Samozřejmě je možná i duchovní příprava od 18:30 tichá adorace či možnost zpovědi. 🙂

Těšíme se na Vás všechny!


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software