Skip to content

Tričko VKH Ostrava, to musíš mít!

14.5.2018 0:59 - 31.5.2018 23:59

Je to tady, možná jste už na některých z vás viděli trička s potiskem VKH Ostrava a s mottem: Vytěž ze sebe to nejlepší. Chtěli byste je? My víme, že ano a proto jsme se rozhodli udělat dotisk triček. Nyní budete mít možnost si tričko objednat ve formuláři na konci příspěvku. Tričko je za cenu 200 korun a platit jej budete až při přebírání trička. ALE POZOR! Objednání trička je závazné!  Objednávky budou možné do konce května. Poté v průběhu června si bude možné trička zaplatit a převzít. Pro jakýkoli dotaz se obraťte na někoho z rady či na mail predseda@vysokoskolaci.info

Je to unikátní možnost přidat se i svým outfitem do řad VKH Ostrava, tak neváhejte a objednejte si tričko. Budeme všichni cool!

Objednávkový formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTE0Kdpj_buOOJMjBWhmtJQhH5hQ3Npczmda8InLGTWfHkhw/viewform


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software