Skip to content

Chcete být Ostravakem? Dojdi na VKH kvíz!

12.2.2019 19:00 - 21:00

Myslíš, že znáš Ostravu a její nástrahy dostatečně dobře? A bezpečně se orientuješ v ostravském VéKáHáčku? Tak neváhej a dojdi si v úterý prověřit své znalosti a schopnosti na speciální VKH kvíz. Účastnit se můžeš bezprostředně po studentské mši v Pustkovci. Soutěžit se bude hned v několika okruzích a otázky se budou týkat jak našich ostravských univerzit, tak našeho VKH, ale hlavně Ostravy! Tak si pročti wikipedii a zapoj se do zápolení!

Těšíme se na všechny soutěživce! 🙂

PS: Během studentské mše proběhne také sbírka na naši adoptovanou holčičku Truptti, tak si přibal nějaký ten drobáček 🙂


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software