Skip to content

Ostravské hry – vol. 1

3.5.2019 18:00 - 5.5.2019 12:00

Ahoj, VKH Ostrava všechny srdečně zve na první ročník společné akce VéKáHáček napříč republikou. Je připraven turnaj v malém fotbale (kluci) a volejbale (holky). Termín je stanoven od pátku 3. 5. do neděle 5.5. 2019, ale lze přijet pouze na sobotní turnaj.

PROGRAM:
Spaní je zajištěno ve třídách na Biskupském Gymnáziu v Ostravě. Je možné přijet buď v pátek večer (do 20:00) anebo až přímo v sobotu do 9:00 , kdy se turnaj uskuteční. Po sobotním turnaji nás bude čekat dobrovolný program „Vítejte v Ostravě“ a poté společný večer u dobrého jídla a pití na BiGy. V Neděli nás bude čekat společná mše svatá a rozjezd domů. Je však možné přijet pouze na sobotní turnaj, tedy bez spánku a večerního posezení.

STARTOVNÉ
Rozhodli jsme se pro dvojí startovné.

První typ za cenu 1000 Kč/tým, ve kterém je zahrnuto ubytování, poplatek za turnaj a strava od pátečního večera do nedělního rána.
Druhý typ je stanoven na 500 Kč/tým a zahrnuje poplatek za turnaj a občerstvení během sobotního turnaje.

Lze tedy platiti buď 1000 Kč/tým nebo 500 Kč/tým. Záleží, jak dlouho budete a hlavně, zda zůstanete i na večerní posezení na BiGy.

SPORTY:
Turnaj bude probíhat ve dvou sportech. Kluci budou hrát malý fotbal (5+1) a holky klasický volejbal (6). Hrát se bude v areálu Selesiánů Dona Bosca v Ostravě (30 minut tramvají od BiGy). Začne se hrát v 9:00 – konec je předpokládán mezi 14 a 15 hodinou.

TERMÍN PŘIHLÁŠEK:
Termín na podání přihlášek přes tento formulář je do nedělní půlnoci 28.4.2019! Formulář zde: https://docs.google.com/forms/d/1GVWjAC3BWBznvlPRv0qaUpCFM2DomSE4Ob5Dk_gwErs/edit

Pro více informací pište na mail: predseda@vysokoskolaci.info

Těšíme se na vás!


O autorovi

Jsem kluk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Přidej komentář

Vyžadováno

Vyžadováno

Optional

newsletter software